0 szavazat
(801e pont) által a(z) Helyesírás, nyelvtan kategóriában
Hogyan írjuk helyesen? Mindíg, vagy mindig.  Ez annyira dja magát szerintem, hogy hosszú Í-vel írjuk.

1 válasz

0 szavazat
(801e pont) által
Lehet, hogy hangzás alapján hosszú í-vel írnák, hogy mindíg, de rövid i-vel helyes, vagyis így:  mindig  

Kapcsolódó gyakori kérdések

0 szavazat
5 válasz
0 szavazat
2 válasz
0 szavazat
3 válasz
0 szavazat
5 válasz
0 szavazat
1 válasz
...