0 szavazat
(801e pont) által a(z) Fogak, szájápolás kategóriában
Melyik a legjobb homeopátiás fájdalomcsillapító?  Fogfájásra szeretném használni.

2 Válasz

0 szavazat
(801e pont) által
Fogfájásra a következő homeopátiás szereket használják: Aconitum  (Erős, hirtelen, hideg, vagy más behatás hatására kezdődő fogfájás kezelésére.) Arnica ( Például foktömés, vagy gyökérkezelés utáni enyhébb fájdalom kezelésére) Arsenicum album (Ezt a szert szúró, vagy égető fájdalom esetén használhatjuk, ami például egy fóró ital hatására jön elő.) Coffea (Hogyha már elviselhetetlen a fájdalom, akkor ezt a készítményt válasszuk.) Hypericum (Például foghúzás után jelentkező nyilalló fájdalomra)    
0 szavazat
(801e pont) által
Homeopátiás gyógyszereket csak enyhe fájdalomra ajánlanék. Én többet is próbáltam már és sehogy vagy csak minimálisan segítettek az adott problémán. És az sem kizárt, hogy az a kevés is a placebo hatás miatt érvényesült. Az orvosok is hasonló véleményen vannak. Közepes fogfájásra/fejfájásra nekem az Algoflex használt, nagyon erősre pedig a Cataflam.

Kapcsolódó gyakori kérdések

0 szavazat
1 válasz
Valakiakiakiakimaki (490 pont) által kérdezett a(z) Fogak, szájápolás kategóriában
0 szavazat
1 válasz
Edu (39,0e pont) által kérdezett a(z) Fogak, szájápolás kategóriában
0 szavazat
1 válasz
Ciro (34,4e pont) által kérdezett a(z) Fogak, szájápolás kategóriában
0 szavazat
1 válasz
0 szavazat
1 válasz
...