0 szavazat
(801e pont) által a(z) Alkalmazások, programok kategóriában
Sajnos nagyon lassú lett a gépem. Valaki azt mondta, hogy ilyenkor e legegyszerűbb újra telepíteni.  A bajom csak az, hogy nincs semmilyen driver lemezem a géphez, és vélek, ha újra telepítem a windowst, nem fog működni egy csomó minden.  Hogyan tudom megnézni, hogy milyen driverek kellenek a gépemhez?

2 Válasz

0 szavazat
(801e pont) által
Köszönöm a tippet, szerintem majd megpróbálom ezzel a Driver Pack programmal. Remélem jó lesz. :)
0 szavazat
(801e pont) által
Én úgy szoktam csinálni, hogy újratelepítés után megnézem az eszközkezelőben  (Vezérlőpult/Rendeszer/Eszközkezelő) hogy melyikek azok a driverek, amik nem lettek rendesen felismerve a telepítés során. Ezt egyből látni, mert sárga háromszöggel jelzi a problémád drivereket.  Például hogyha a hangot nem ismeri fel, akkor megkeresem az alaplap gyártói honlapját, és onnan letöltöm a szükséges drivert.  Ha külön hangkártyád van, akkor annak a gyártói oldaláról kell letölteni a szükséges drivert. És ezt minden olyan hardverrel meg kell csinálni, aminél sárga háromszög van. Hogyha egyáltalán nem értesz a számítógépekhez, akkor vannak úgynevezett driver pakkok, amit ha elindítasz, automatikusan felismeri a hiányzó drivereket, és telepíti is azokat. Ennek az előnye, hogy sokkal egyszerűbb a használata, mintha neked kellene külön megkeresni a drivereket, viszont előfordul, hogy nem a megfelelő drivert telepíti. Hogyha dirver pakkal oldanád meg a dolgot, töltsd le INNEN a DriverPack Solution nevű programot.

Kapcsolódó gyakori kérdések

0 szavazat
4 válasz
0 szavazat
1 válasz
Edu (39,0e pont) által kérdezett a(z) Egyéb gyakori kérdések kategóriában
0 szavazat
1 válasz
...