Én úgy szoktam csinálni, hogy újratelepítés után megnézem az eszközkezelőben (Vezérlőpult/Rendeszer/Eszközkezelő) hogy melyikek azok a driverek, amik nem lettek rendesen felismerve a telepítés során. Ezt egyből látni, mert sárga háromszöggel jelzi a problémád drivereket. Például hogyha a hangot nem ismeri fel, akkor megkeresem az alaplap gyártói honlapját, és onnan letöltöm a szükséges drivert. Ha külön hangkártyád van, akkor annak a gyártói oldaláról kell letölteni a szükséges drivert. És ezt minden olyan hardverrel meg kell csinálni, aminél sárga háromszög van.
Hogyha egyáltalán nem értesz a számítógépekhez, akkor vannak úgynevezett driver pakkok, amit ha elindítasz, automatikusan felismeri a hiányzó drivereket, és telepíti is azokat. Ennek az előnye, hogy sokkal egyszerűbb a használata, mintha neked kellene külön megkeresni a drivereket, viszont előfordul, hogy nem a megfelelő drivert telepíti.
Hogyha dirver pakkal oldanád meg a dolgot, töltsd le
INNEN a DriverPack Solution nevű programot.