0 szavazat
(801e pont) által a(z) Egyéb gyakori kérdések kategóriában
  1. Nem, mert a közlekedésben mindenkinek önállóan kell dönteni.
  2. Nem, mert a KRESZ mindenkire egyformán vonatkozik.
  3. Igen, mert aki nem képes alkalmazkodni, az elõbb-utóbb baleset okozója vagy szenvedõ alanya lesz.
   

2 Válasz

0 szavazat
(801e pont) által
3. Igen, mert aki nem képes alkalmazkodni, az elõbb-utóbb baleset okozója vagy szenvedõ alanya lesz.
0 szavazat
(801e pont) által
muszáj!!!
...