0 szavazat
(801e pont) által a(z) Alkalmazások, programok kategóriában
Ha a gép kikapcsológombját nyomom be, csak alvó állapotba kerül a laptop, pedig nekem sokkal egyszerűbb lenne, ha kikapcsolódna. Hogyan lehet ezt megoldani?

1 válasz

0 szavazat
(801e pont) által
-Nyomd be a Windows gombot és hozzá az R betűt, -Írd be a futtatás mezőbe a következő parancsot: powercfg.cpl  majd ENTER -Az előugró panelon keresd meg a Főkapcsoló funkciójának megadása menüpontot és klikkelj rá. -Ezután beállíthatod, hogy mikor hogyan reagáljon a kikapcsoló gomb.

Kapcsolódó gyakori kérdések

0 szavazat
2 válasz
0 szavazat
1 válasz
Edu (39,0e pont) által kérdezett a(z) Szórakoztató elektronika kategóriában
0 szavazat
1 válasz
...