0 szavazat
(801e pont) által a(z) Barátok, barátságok kategóriában

Valami intézetbe usmrkedtek meg egymássaé,kislány beteg kezdtem egy kicsot féltékeny leni,(ennyi erővel én is tslálok magamnak negyven éves fejjel)gondoltam magamba szívesen letoltam volna tini anyját.

1 válasz

0 szavazat
(801e pont) által
Telefonról írtál? Kicsit nehéz kibogozni a szöveget. :)

Kapcsolódó gyakori kérdések

...