0 szavazat
(801e pont) által a(z) Helyesírás, nyelvtan kategóriában
Hogyan írjuk helyesen?  Lesz, vagy lessz?

3 Válasz

0 szavazat
(801e pont) által
A lesz szót egy sz-el írjuk helyesen, de ezt a helyesírás ellenőrző is kimutatja.
0 szavazat
(801e pont) által
Tudom, ezeket a kérdéseket azért tettem fel helyesírással kapcsolatban, hogy ha valaki telefonon szeretné megnézni, és nincs éppen a helyesírás ellenőrzés bekapcsolva neki, akkor is legyen segítsége.
0 szavazat
(801e pont) által
A lesz szót rengetegen tévesen írják le két sz betűvel. De egy sz betűvel kell írni. Így: lesz

Kapcsolódó gyakori kérdések

0 szavazat
5 válasz
0 szavazat
2 válasz
0 szavazat
3 válasz
0 szavazat
1 válasz
0 szavazat
5 válasz
...