0 szavazat
(801e pont) által

Bár ez a kategória nem igazán pedofilia mivel olyanok felvételeit nézegetik akik már túl vanna pubertás korszakon,pedofiliáról akkor beszélünk ha az adott férfi (30-40es) korosztály pubertán előtti korúakat nézik.Ám bár fiatalok közötti is taláéható pedofil személy.Bár kommentemmel sok vitát fog szűlni.

3 Válasz

0 szavazat
(801e pont) által
Szerintem azok a 40-es pasik nézik, akik nem találnak maguknak rendes társat az életben és a szexben.
0 szavazat
(801e pont) által
Mert pedofilok.
0 szavazat
(801e pont) által
18 alatt illegális!

Kapcsolódó gyakori kérdések

0 szavazat
6 válasz
gyakori-kerdesek (801e pont) által kérdezett a(z) Filmek, sorozatok kategóriában
0 szavazat
2 válasz
0 szavazat
1 válasz
Ciro (34,4e pont) által kérdezett a(z) Emberi tulajdonságok kategóriában

Gyakori kérdések és válaszok

Üdvözlünk a Gyakori Kérdések és Válaszok oldalon, ahol kérdéseket tehetsz fel és válaszokat kaphatsz a közösség többi tagjától.
...