Nemrégibe interneten egy cikket olvastam pedofil kapcsán ahol is a pszihológus tálalta azt hogy nem csak 18+on túl léteznek ilyen személlyek hanem bizony-bizony fiatalok csoportjába is megtalálható.Ti véleménytekre vagyok kíváncsi hogy létezik-e.