0 szavazat
(801e pont) által a(z) Bölcsődék kategóriában
Mi az, amiről esetleg lemaradhat?

10 Válasz

0 szavazat
(801e pont) által
Az igazság az, hogy három év alatt a gyerek nem igényli a szociális együttlétet más gyerekekkel. Három év alatt a kicsik még egymás mellett, de nem egymással játszanak. Ennyi.
0 szavazat
(801e pont) által
Zita85! Ez nem így van. 2.5 éves a kislányom és vannak barátai a bölcsiben, akikkel bölcsin kívül is összejárunk. Nagyon szépen játszanak közösen.
0 szavazat
(801e pont) által
Nem szabadna mindenkit egy kalap alá venni. Tudomásul kellene venni, hogy nincs két egyforma gyerek. Egyiknek jót tesz a bölcsi, míg a másiknak nem igazán. Utóbbi esetben nem kellene erőltetni a dolgot.
0 szavazat
(801e pont) által
ugyan! az ég világon semmiről sem fog lemaradni!
0 szavazat
(801e pont) által
Igen ám, de a sírós reggelek az óvodában is meg lesznek. Legalább mire ovis lesz a gyerek, ezen a részén már túl estek és szerintem egy kisebb gyereket sokkal könnyebb közösségbe szoktatni, mint egy nagyobbat. A bölcsiben nem hinném, hogy unatkoznak és a törődés hiányát sem tapasztaltam. Egyetlen egyszer nem hoztam haza pisis, vagy kakis pelussal a fiam, fogy is a pelus és a popókrém is egész jól. Nem hagyják összepiszkolt ruhában sem. Énekelnek nekik, verset olvasnak nekik, mesét olvasnak neki stb... Múltkor mikor érte mentem éppen a dadus ölében játszott. Az ócska ételekről annyit, hogy a ma érvényes jogszabályok miatt minden nap kapnak zöldséget és gyümölcsöt, nem sózzák agyon a kajákat és figyelnek a minőségre. A betegségeken pedig előbb-utóbb át kell esni. Ha engem kérdezel, inkább előbb....
0 szavazat
(801e pont) által
véleményem szerint ez egy igazi trauma lehet a gyereknek. sírós reggelek, unalom ezer fokon, ócska ételek, törődés nulla, a betegségekről már nem is beszélve.
0 szavazat
(801e pont) által
Ingergazdagabb környezetről, korai szociális fejlesztésről....
0 szavazat
(801e pont) által
Bölcsiben talán hamarabb észreveszik, ha mondjuk valami baj van a gyerekkel, mint esetleg te otthon. Szerintem már 1,5 éves korától nyugodtan bölcsibe lehet adni a gyerekeket, hogy hamar megtanulják a társadalmi együttélés szabályait.
0 szavazat
(801e pont) által
Én sem jártan bölcsibe, anya sokáig otthon volt velem, nem gondolom, hogy bármiről is lemaradtam volna :)
0 szavazat
(801e pont) által
En nem adom be a gyerekemet a bolcsodebe. Ocsem bolcsis volt de valami remalom volt latni szegenykemet ahogy anyukam vitte a bolcsibe sirt hogy nem akar menni ennyi idosen szerintem az anyja mellett a helye es csak akkor adjak be ha nemtudjak szegenyeket hova tenni. En sose adnam be inkabb sirjon akkor az oviba de minnel tovabb velem marad. Egyebkent szerintem az ovinal mar nemlesz olyan siros de a bolcsinel meg tuti...

Kapcsolódó gyakori kérdések

0 szavazat
5 válasz
0 szavazat
6 válasz
0 szavazat
5 válasz
gyakori-kerdesek (801e pont) által kérdezett a(z) Bölcsődék kategóriában
0 szavazat
5 válasz

Gyakori kérdések és válaszok

Üdvözlünk a Gyakori Kérdések és Válaszok oldalon, ahol kérdéseket tehetsz fel és válaszokat kaphatsz a közösség többi tagjától.
...