Igen ám, de a sírós reggelek az óvodában is meg lesznek. Legalább mire ovis lesz a gyerek, ezen a részén már túl estek és szerintem egy kisebb gyereket sokkal könnyebb közösségbe szoktatni, mint egy nagyobbat. A bölcsiben nem hinném, hogy unatkoznak és a törődés hiányát sem tapasztaltam. Egyetlen egyszer nem hoztam haza pisis, vagy kakis pelussal a fiam, fogy is a pelus és a popókrém is egész jól. Nem hagyják összepiszkolt ruhában sem. Énekelnek nekik, verset olvasnak nekik, mesét olvasnak neki stb... Múltkor mikor érte mentem éppen a dadus ölében játszott. Az ócska ételekről annyit, hogy a ma érvényes jogszabályok miatt minden nap kapnak zöldséget és gyümölcsöt, nem sózzák agyon a kajákat és figyelnek a minőségre. A betegségeken pedig előbb-utóbb át kell esni. Ha engem kérdezel, inkább előbb....