0 szavazat
(801e pont) által a(z) Helyesírás, nyelvtan kategóriában
Hogyan kell helyesen leírni, hogy kellemes karácsonyi ünnepeket?

1 válasz

0 szavazat
(801e pont) által

Amikor Kellemes Karácsonyi Ünnepeket kívánunk,  akkor mindet nagybetűvel írjuk.   Vagyis így:  Kellemes Karácsonyi Ünnepeket Kívánok!  

Kapcsolódó gyakori kérdések

0 szavazat
5 válasz
0 szavazat
2 válasz
0 szavazat
3 válasz
0 szavazat
5 válasz
0 szavazat
1 válasz
...