0 szavazat
(801e pont) által

Bár lehet hogy én vagyok,értetlen felfogádú de nem vagyok biztos benne hogy egy 11 éves fiú felfogja valójában mit is jelent amit csinál .

4 Válasz

0 szavazat
(801e pont) által
Én nem tudtam... :)
0 szavazat
(801e pont) által
Manapság már egyre könnyebben elérhető az információ a neten...
0 szavazat
(801e pont) által
Az internet segítségével már nyilván van róla fogalma.
0 szavazat
(801e pont) által
Annyira eldurvult már a gyerekeknél az éretsség szintje, hogy nem meglepő, hogy igen.. Hiszen már 13-14 évesen gyereket szülnek.. Sőt 10 évesek nemi életet élnek. A mai generáció már nagyon elveteműlten él.

Kapcsolódó gyakori kérdések

Gyakori kérdések és válaszok

Üdvözlünk a Gyakori Kérdések és Válaszok oldalon, ahol kérdéseket tehetsz fel és válaszokat kaphatsz a közösség többi tagjától.
...