A walkmanek elvileg csak fülhallgatóval működnek, a CD-lejátszókat úgy látom, hogy Tv-hez kell kötni, a rádiók vannak még, de az a funkció nekem nem fontos. Csak szeretném ha csöndes lenne a gép és nem akadna meg benne a lemez. Előny ha mp3 fájlokat is le tud játszani, de audió cd is okés. Nem kell hangosnak lennie, mert nem zenelejátszásra használnám, viszont vagy konnektoros vagy elemes legyen.