0 szavazat
(801e pont) által a(z) Szórakoztató elektronika kategóriában
A walkmanek elvileg csak fülhallgatóval működnek, a CD-lejátszókat úgy látom, hogy Tv-hez kell kötni, a rádiók vannak még, de az a funkció nekem nem fontos. Csak szeretném ha csöndes lenne a gép és nem akadna meg benne a lemez. Előny ha mp3 fájlokat is le tud játszani, de audió cd is okés. Nem kell hangosnak lennie, mert nem zenelejátszásra használnám, viszont vagy konnektoros vagy elemes legyen.

1 válasz

0 szavazat
(801e pont) által
Akkor neked egy sima cd-lejátszó kellene. Mondjuk egy ILYEN.  Persze ez egybe van építve rádióval is, de gondolom az nem baj.

Kapcsolódó gyakori kérdések

0 szavazat
1 válasz
0 szavazat
1 válasz
Ciro (34,4e pont) által kérdezett a(z) Zene kategóriában
0 szavazat
1 válasz
...