0 szavazat
(801e pont) által a(z) Szórakoztató elektronika kategóriában

Érdekes sokáig nagyszobába volt jel most meg sehol semmi,mindig tv dekóderét használom konyhába meg 80-90%-os errősség szobába,40-55%-os.Majd egy évig néztem zavartalanúl igaz kiki maradozott igaz akkor is ha valami elment előtte pl egy busz vagy kamion.Nem tudom mostanába meg szenvedni kell legyen valami.Jelminőség is eléggé alacsony.

1 válasz

0 szavazat
(801e pont) által

Mindenképp szólj a  szolgáltatónak. Mivel eddig jó volt a vétel, beállítási probléma nem lehet, viszont mostanában elég sok zivatar volt villámlással. Nem azt mondom, hogy belecsapott a villám, de kaphatott egy közeli villámcsapástól olyan túláramoz, amitől kifeküdt benne egy pár alkatrész.

 

Kapcsolódó gyakori kérdések

0 szavazat
1 válasz
Ciro (34,4e pont) által kérdezett a(z) Szórakoztató elektronika kategóriában
0 szavazat
0 válasz
0 szavazat
1 válasz
Edu (39,0e pont) által kérdezett a(z) Szórakoztató elektronika kategóriában
0 szavazat
1 válasz
Edu (39,0e pont) által kérdezett a(z) Szórakoztató elektronika kategóriában
0 szavazat
1 válasz
...