Mindenképp szólj a szolgáltatónak. Mivel eddig jó volt a vétel, beállítási probléma nem lehet, viszont mostanában elég sok zivatar volt villámlással. Nem azt mondom, hogy belecsapott a villám, de kaphatott egy közeli villámcsapástól olyan túláramoz, amitől kifeküdt benne egy pár alkatrész.