0 szavazat
(801e pont) által
Mit szólnál ahhoz, hogyha Magyarországon azonos neműek is házasodhatnának?

6 Válasz

0 szavazat
(801e pont) által
Én egyáltalán nem támogatnám.  Persze előbb vagy utóbb biztosan kiharcolják ezt is.  Már a tévében sem látni más. Az Éjjel Nappalban is csak nyalják falják egymást a lányok.
0 szavazat
(801e pont) által
Szerintem joguk van hozzá, nem ártanak ezzel senkinek.  De ez nem olyan fontos kérdés, mint amennyire az emberek(főleg Amerikában) azt beállítják. Vannak ennél sokkal nagyobb gondok.
0 szavazat
(801e pont) által
Nekem aztán teljesen mindegy. Ahi heteró annak egyébként nem tök mind1?  
0 szavazat
(801e pont) által
Támogatnám, az én szememben ugyan olyan a szerelmük, mint a heteró pároknak. Megérdemelnék a jogokat ők is, de ettől még ingen messze van Mo.
0 szavazat
(801e pont) által
Egyrészt igen, másrészt nem. Ők is emberek, joguk van eldönteni mit szeretnének az életükkel, másrészt milyen példát mutatnak így a jövő generációjának?
0 szavazat
(801e pont) által
En nem tamogatom ezt szerintem valami lelki betegsege van az olyan embernek akinek ilyen hajlama van... Bar mondjuk mar ez a vilag is olyan elferdult barmi megtontenhet...

Kapcsolódó gyakori kérdések

0 szavazat
1 válasz
0 szavazat
9 válasz
gyakori-kerdesek (801e pont) által kérdezett a(z) Barátok, barátságok kategóriában
0 szavazat
1 válasz
Edu (39,0e pont) által kérdezett a(z) Randizás kategóriában
0 szavazat
1 válasz
Ciro (34,4e pont) által kérdezett a(z) Megcsalás kategóriában

Gyakori kérdések és válaszok

Üdvözlünk a Gyakori Kérdések és Válaszok oldalon, ahol kérdéseket tehetsz fel és válaszokat kaphatsz a közösség többi tagjától.
...