0 szavazat
(801e pont) által a(z) Filmek, sorozatok kategóriában
A Trónok harcához szeretném beilleszteni a feliratot, de nem tudom hogyan kell.  A Windows 10 saját lejátszóját szeretném használni, mit kell tennem?

6 Válasz

0 szavazat
(801e pont) által
A bal alsó sarokban van a felirat gomb a hangerő mellett, kattints arra aztán Feliratfájl kiválasztása.
0 szavazat
(801e pont) által
Bár Trónok harcánál valószínűbb, hogy rossz feliratot töltöttél le, különböző verziókhoz különböző időzítések vannak.
0 szavazat
(801e pont) által
Nem jól van időzítve. Szerintem használj inkább VLC Media Playert, ha csak egyszeri elcsúszásról van szó azt ott korrigálni lehet a G és H gombokkal.
0 szavazat
(801e pont) által
Köszönöm, sikerült. Annak mi lehet az oka, hogy késik a felirat?
0 szavazat
(801e pont) által
Inkább használj VLC-t
0 szavazat
(801e pont) által
Ha ugyanaz a neve mint a videófájlnak, akkor felismeri pl. MPC-HC, VLC is.

Kapcsolódó gyakori kérdések

0 szavazat
1 válasz
gyakori-kerdesek (801e pont) által kérdezett a(z) Filmek, sorozatok kategóriában
0 szavazat
2 válasz
0 szavazat
1 válasz
0 szavazat
1 válasz
0 szavazat
2 válasz

Gyakori kérdések és válaszok

Üdvözlünk a Gyakori Kérdések és Válaszok oldalon, ahol kérdéseket tehetsz fel és válaszokat kaphatsz a közösség többi tagjától.
...