A zacskós és az üveges tej között alapvetően nincs különbség, felbontás után 2-3 napig iható. A tartós tejnél lehet más egy kicsit a helyzet. Felbontás után az sem fogyasztható annyi ideig, mind felbontás előtt, a hőkezelésnek köszönhetően azért 5-6 napig biztosan nem lesz baja.