0 szavazat
(801e pont) által a(z) Egyéb gyakori kérdések kategóriában
Egy 10 lakásos társasházban lakok, ami egy közös osztatlan tulajdonú udvarral rendelkezik. Az egyik szomszéd gondolt egyet, és lekerített belőle magának egy jó 30 négyzetmétert, vagyis jogtalanul kisajátította.  Mit lehet ilyenkor tenni?

4 Válasz

0 szavazat
(801e pont) által
Írd le a közös képviselőnek a problémádat, és ha normális, akkor megoldja.
0 szavazat
(801e pont) által
Először vele beszélnék, ha az nem megy akkor a közös képviselővel. Ha nincs vagy így se változtat akkor esetleg rendőrség, bár az kockázatos.
0 szavazat
(801e pont) által
Próbáld meg vele megbeszélni először, aztán hanem megy, akkor a közös képviselő.
0 szavazat
(801e pont) által

Egyszerűen lehetetlen szót érteni vele .  Azóta már szóltam a közös képviselőnek, aki rákötelezte a bontásra. Na erre voltam fasz szopó, meg minden, de az elkerítés azóta is ott van.

Kapcsolódó gyakori kérdések

0 szavazat
2 válasz
0 szavazat
1 válasz
D_55 (120 pont) által kérdezett a(z) Egyéb gyakori kérdések kategóriában
0 szavazat
0 válasz
0 szavazat
1 válasz
0 szavazat
1 válasz

Gyakori kérdések és válaszok

Üdvözlünk a Gyakori Kérdések és Válaszok oldalon, ahol kérdéseket tehetsz fel és válaszokat kaphatsz a közösség többi tagjától.
...