A dolognak valóban van egy oldala ami negatívan hat, viszont ott a pozitív szempontja is. Egy ismerősömre állandóan ezt a jelzőt használják, ő például videók szerkesztéséből él, otthon fekszik az ágyában és ezeket a videókat szerkesztgeti, nem olyan rossz . :)