Egy magyar fejlesztésű játék régen sokat játszottam vele csak arra lennék kíváncsi mennyire ismerik.
Elméletileg 89.400 ember regisztrált eddig de csak 1 ismerősöm ismeri egyedül.
A játék arról szól hogy van 2 csapat a GuN és a Tech akik egymás ellen harcolnak.
Pálcikaemberekkel kell játszani de a fejlesztés lelassult mert a 2 eredeti feljesztő már nem foglalkozik vele utólag vette át más.
Szerintem egy remekül játszható játék de viszonylag kevese vannak fent így hamar unalmassá tud válni