Én elhiszem, és örülök, hogy egyre szigorúbban kezelik ezt a dolgot. Persze szokták mondani, hogy ezek az anyagok nagyon kis mértékben vannak jelen, meg hogy rengeteg olyan ételt kellene megenni amiben ilyen anyag van, hogy bajunk legyen, de akkor is.