0 szavazat
(801e pont) által a(z) Élelmiszerek kategóriában

Gyakorlatilag már mindenre ráfogják

4 Válasz

0 szavazat
(801e pont) által
Ha több kutatás is kimutatta akkor igen. Az ilyen szennylapokban lejövő forrást meg nem jelölő cikkek alapján nem.
0 szavazat
(801e pont) által
Igen Sebi osztom a véleményed, hasonlóan vélekedek erről a dologról.
0 szavazat
(801e pont) által
Ez a téma azért nagyon nehéz, mert kijön egy évben x termékről, hogy rákkeltő anyagot tartalmaz. Az ember nem veszi annyira inkább vesz helyettes más terméket drágábban. Következő évben újabb kutatást végeznek és kiderült, hogy tévedtek mégsem rákkeltő, csak ha így meg úgy van használva ezzel meg azzal. Én mint hozzá nem értő fogyasztó meg csak nagyra tágult szemekkel nézem, hogy most akkor MIVAN?!
0 szavazat
(801e pont) által
Én elhiszem, és örülök, hogy egyre szigorúbban kezelik ezt a dolgot.  Persze szokták mondani, hogy ezek az anyagok nagyon kis mértékben vannak jelen, meg hogy rengeteg olyan ételt kellene megenni amiben ilyen anyag van, hogy bajunk legyen, de akkor is.

Kapcsolódó gyakori kérdések

0 szavazat
3 válasz
gyakori-kerdesek (801e pont) által kérdezett a(z) Egyéb gyakori kérdések kategóriában
0 szavazat
8 válasz
0 szavazat
7 válasz
0 szavazat
2 válasz
0 szavazat
1 válasz
...