Nekem 25-30ezer közötti a hideg és a meleg élelmiszer is, tehát összesen 50-60ezer forint. Soknak tűnhet, de amúgy semmi luxust nem veszek, ételkiszállítótól heti 4-5ebéd+2leves, kétszer főzők meg általában vajas kenyér sajttal, felvágottal és ami legolcsóbb gyümölcs éppen van.