Édesség imádó, és csoki mániás vagyok. Mindenféle csokit nagyon szeretek. Egyszer az volt a karácsonyi kívánságom, hogy kapjak egy szatyor csokit. A családom összefogott, és egy meglehetős méretű szatyrot megpakoltak mindenféle földi finomsággal, tele volt csokoládéval. :-) A legszebb és persze a legfinomabb ajándék volt amit valaha kaptam karácsonyra.