0 szavazat
(801e pont) által a(z) Élelmiszerek kategóriában

Én személy szerint az édesért rajongok.

2 Válasz

0 szavazat
(801e pont) által
Én a sósat, bár lehet csak azért, mert minden este nassolunk valamit, és ha szotyi vagy popcorn helyett fejenként elmajszolnánk 3 tábla milkát lehet rosszul járnánk. :)
0 szavazat
(801e pont) által
Édesség imádó, és csoki mániás vagyok. Mindenféle csokit nagyon szeretek. Egyszer az volt a karácsonyi kívánságom, hogy kapjak egy szatyor csokit. A családom összefogott, és egy meglehetős méretű szatyrot megpakoltak mindenféle földi finomsággal, tele volt csokoládéval. :-) A legszebb és persze a legfinomabb ajándék volt amit valaha kaptam karácsonyra.

Kapcsolódó gyakori kérdések

0 szavazat
5 válasz
gyakori-kerdesek (801e pont) által kérdezett a(z) Élelmiszerek kategóriában
0 szavazat
5 válasz
gyakori-kerdesek (801e pont) által kérdezett a(z) Táplálkozás kategóriában
0 szavazat
1 válasz
...