Ma reggel kórházban voltam látogatóban. Nem szívesen használom ilyen helyeken a mosdót, ma mégis megtörtént. Miután végeztem ugye kézmosás stb... a probléma viszont ott kezdődött, hogy a folyékonyszappan tartó, nem hogy ki volt ürülve, konkrétan még ki is volt száradva, ebből vontam le a következtetést, hogy egy jó ideje valószínű nem is volt benne... Egy korházban alapvető dolog lenne az ilyenekre odafigyelni.
Amelyikben én voltam ott wc papír se volt.