0 szavazat
(801e pont) által a(z) Egyéb gyakori kérdések kategóriában
Olaszországban már elég komoly lázadások törtek ki az 5G miatt. Szerintük nem is a koronavírus az, ami megbetegíti az embereket, hanem ez az újfajta sugárzás. Szerintetek?

1 válasz

0 szavazat
(801e pont) által
Nem működik még annyira rég óta, hogy messzemenő következtetéseket lehessen levonni. Az olaszok valóban ki vannak rá akadva nagyon, de nincs alátámasztva, hogy káros lenne. Illetve, ha kiderülne, nem hinném, hogy ér annyit a telefonszolgáltatóknak, hogy ennek ellenére is használatba helyezzék.,

Kapcsolódó gyakori kérdések

0 szavazat
1 válasz
Edu (39,0e pont) által kérdezett a(z) Egyéb gyakori kérdések kategóriában
0 szavazat
1 válasz
Ciro (34,4e pont) által kérdezett a(z) Egyéb gyakori kérdések kategóriában
0 szavazat
2 válasz
0 szavazat
1 válasz
Ciro (34,4e pont) által kérdezett a(z) Egyéb gyakori kérdések kategóriában
...