Nem működik még annyira rég óta, hogy messzemenő következtetéseket lehessen levonni. Az olaszok valóban ki vannak rá akadva nagyon, de nincs alátámasztva, hogy káros lenne. Illetve, ha kiderülne, nem hinném, hogy ér annyit a telefonszolgáltatóknak, hogy ennek ellenére is használatba helyezzék.,