0 szavazat
(801e pont) által a(z) Egyéb gyakori kérdések kategóriában

Én átlagosan csak ásványvizet iszok. A csapvíz egészségsebb lenne?

4 Válasz

0 szavazat
(801e pont) által
Nem egészségesebb az egyik a másiknál szerintem. A hazai csapvíz egyébként is jó minőségűnek számít.  Az ásványvíz ásványanyag tartalma nagyon egészséges, de az sem jó, ha túl sokat viszünk a szervezetünkbe ezekből az ásványokból.  Ebben a kérdésben nehéz okosnak lenni, és szerintem az a jó, ha mindenki kitapasztalja azt, hogy neki mi a jobb.
0 szavazat
(801e pont) által
annyira egyik sem mivel a csapi viz tele van klorral meg vizkovel az asvanyviz pedig vesekovet es homokot okoz de inkabb az asvanyvizre szavazok
0 szavazat
(801e pont) által
Abszolut az ásványvízre szavazok! A csapvíztől a minden napi fürdés után viszketek legalább fél óráig! Ez nem normális!!! Olyan anyagokat tartalmaz, ami árt az egészségnek. Ami kívülről artalmas, mit okozhat, ha meg is isszuk????
0 szavazat
(801e pont) által
Szerintem a csapviz egészségesebb mint az ásványviz ezt gondolom.

Kapcsolódó gyakori kérdések

0 szavazat
1 válasz
Edu (39,0e pont) által kérdezett a(z) Egyéb gyakori kérdések kategóriában
0 szavazat
1 válasz
0 szavazat
8 válasz
gyakori-kerdesek (801e pont) által kérdezett a(z) Táplálkozás kategóriában
0 szavazat
1 válasz
...