Nem egészségesebb az egyik a másiknál szerintem. A hazai csapvíz egyébként is jó minőségűnek számít. Az ásványvíz ásványanyag tartalma nagyon egészséges, de az sem jó, ha túl sokat viszünk a szervezetünkbe ezekből az ásványokból. Ebben a kérdésben nehéz okosnak lenni, és szerintem az a jó, ha mindenki kitapasztalja azt, hogy neki mi a jobb.