0 szavazat
(801e pont) által a(z) Betegségek kategóriában

Ma mondta az orvosom, hogy hajlamom van rá. Ugye nem halálos?

2 Válasz

0 szavazat
(801e pont) által
A nyálmirigyek leggyakoribb megbetegedése, melynek összetétele hasonló a fogkőéhez.
0 szavazat
(801e pont) által
Nekem volt màr. Nagyon rossz. Nem tudsz enni,nem tudsz nyelni,inni. Antibiotikum tablettát írt az orvos,de nem tudtam lenyelni sem. A háziorvos mandula gyulladását állapította meg,de más orvos nemtàmadta a döntés. Amikor gyógyul, genny szakad fel.

Kapcsolódó gyakori kérdések

0 szavazat
3 válasz
0 szavazat
5 válasz
0 szavazat
2 válasz
gyakori-kerdesek (801e pont) által kérdezett a(z) Betegségek kategóriában
0 szavazat
1 válasz
gyakori-kerdesek (801e pont) által kérdezett a(z) Betegségek kategóriában
0 szavazat
1 válasz
Edu (39,0e pont) által kérdezett a(z) Betegségek kategóriában
...