0 szavazat
(801e pont) által a(z) Szülő-gyermek kapcsolat kategóriában

Hogyan lehet gyereket nevelni fenyítés kiabálás nélkül?

7 Válasz

0 szavazat
(801e pont) által
Nagyon sok szeretettel és végtelen türelemmel lehet csak formálni a gyerekeket hogy mit lehet és mit nem és persze indokokkal alátámasztani .
0 szavazat
(801e pont) által
Sztem egy gyermekneveleshez nem fenyites kell :/ ... hatarozottsag...tudja a gyerek azt hogy en vagyok anya es az van amit en mondok :) persze kell a kompromisszum a gyermek es szulo kozott is. Hisz ő is emberbol van
0 szavazat
(801e pont) által
Sok türelem szükséges hozzá de megéri. :) Én is most tanitgatom a kisfiamat de hálistennek nagyon okos s gyorsan megtanulja h mit szabad s mit nem. :)
0 szavazat
(801e pont) által
Sok türelemmel. El kell neki mindig mondani mit miért nem szabad, mi lesz ha mégis rosszat csinál. Ha mégis megcsinálja ennek ellenére tanul a saját hibájából.
0 szavazat
(801e pont) által
Mi felnőttek gyakran megfeletkezünk arról, hogy milyen jó is volt gyermeknek lenni. A feltétel nélküli elfogadásról, a felhőzlen boldogságról, és az attól érzett örömtől, hogy beleugorhattunk egy víztócsába. A felnőttek maguknak kreálják a probémákat, ami kivetülhet e gyermeknevelésre. Az elsődleges, hogy szeressük és engedjünk meg neki olyan dolgokat, ami a világon semmire nem lesz befolyással. Gondolok itt a tócsába ugrálással. Legyünk egy kicsit mi is újra gyerekek!
0 szavazat
(801e pont) által
Szerintem sok szeretetet és türelem kell ?
0 szavazat
(801e pont) által
Határozottsággal és rengeteg türelemmel.

Kapcsolódó gyakori kérdések

Gyakori kérdések és válaszok

Üdvözlünk a Gyakori Kérdések és Válaszok oldalon, ahol kérdéseket tehetsz fel és válaszokat kaphatsz a közösség többi tagjától.
...