0 szavazat
(801e pont) által a(z) Szülő-gyermek kapcsolat kategóriában

Ti hisztek a lélekvándorlásban?Halálunk után a lélek tovább él?

4 Válasz

0 szavazat
(801e pont) által
A lélekvándorlásban hiszek. De abban nem hogy mi választjuk meg hova születünk.
0 szavazat
(801e pont) által
A lelekvandorlasban hiszek. Az hogy mi valasztjuk meg hova szuletunk? Akkor en nem ott lennek ahol most vagyok
0 szavazat
(801e pont) által
A vanirlasban nem is tudom,de azt hogy mivalsztjuk azt nem hiszem.
0 szavazat
(801e pont) által
Nem mi vállaszthatjuk meg hova születünk , ez már csak igy van .

Gyakori kérdések és válaszok

Üdvözlünk a Gyakori Kérdések és Válaszok oldalon, ahol kérdéseket tehetsz fel és válaszokat kaphatsz a közösség többi tagjától.
...