Teljesen egyetértek az előttem szólóval. Nagyon kevés jó orvos van, mert mindenki kimegyek külföldre, mert sokkal jobban fizetnek. A selejtes (tisztelet a kivételnek) itt maradnak és úgy gondolják, hogy mindegy mit csinálnak, úgysem rúgják ki, mert kell az ember, és így szarnak bele :/