0 szavazat
(801e pont) által a(z) Táplálkozás kategóriában
Valahol láttam, hogy nem szabad forralt tejet inni, mert nem tesz jót.  Mi baj lehetne tőle? Erről nem találtam információt.

4 Válasz

0 szavazat
(801e pont) által
én szoktam foralt tejet inni és nem volt töle semmi bajom
0 szavazat
(801e pont) által
Sok minden terjeng a mai világba, szerintem semmi ban nincs ha felforralod a tejet
0 szavazat
(801e pont) által
Szerintem semmi.regen a gyerekek is felforralt tejcit ittak
0 szavazat
(801e pont) által
Én szerintem semmi bajom nem lesz a forralt tejtől, én is ittam régen is.Semmi bajom nem volt.

Kapcsolódó gyakori kérdések

0 szavazat
4 válasz
gyakori-kerdesek (801e pont) által kérdezett a(z) Táplálkozás kategóriában
0 szavazat
1 válasz
Ciro (34,4e pont) által kérdezett a(z) Egyéb kérdések kategóriában
0 szavazat
1 válasz
0 szavazat
1 válasz
Ciro (34,4e pont) által kérdezett a(z) Táplálkozás kategóriában
0 szavazat
8 válasz
gyakori-kerdesek (801e pont) által kérdezett a(z) Táplálkozás kategóriában
...