0 szavazat
(801e pont) által a(z) Filmek, sorozatok kategóriában

Igen...  insidious 3.. szeretem a horrorokat de ez tul tett rajta

4 Válasz

0 szavazat
(801e pont) által
igen ....egyszer végig néztem egy horrort...de nem szeretem
0 szavazat
(801e pont) által
Igen,  horrorfilm volt, de azóta sem merek így tenni. Pl Fűrészt nem tudom végignézni.
0 szavazat
(801e pont) által
Miért kellene végignéznem amitől borsódzok? Lekapcsolom, átkapcsolom, vagy kimegyek a moziból. Még soha nem néztem végig olyat, ami nem tetszett.
0 szavazat
(801e pont) által
Azokat a filmeket már 5 perc után nem nézem

Kapcsolódó gyakori kérdések

0 szavazat
5 válasz
gyakori-kerdesek (801e pont) által kérdezett a(z) Filmek, sorozatok kategóriában
0 szavazat
1 válasz
0 szavazat
1 válasz

Gyakori kérdések és válaszok

Üdvözlünk a Gyakori Kérdések és Válaszok oldalon, ahol kérdéseket tehetsz fel és válaszokat kaphatsz a közösség többi tagjától.
...