0 szavazat
(801e pont) által a(z) Betegségek kategóriában
Te ha beteg vagy azonnal orvoshoz fordulsz vagy a házi patikát választod?Mlelyik a legjobb szerinted?

1 válasz

0 szavazat
(801e pont) által
Én ha tehettem mindig orvoshoz fordulok nem tudni milyen komoly a betegség amit elkaptam. Hát jobb megnézetni magát az embernek orvossal.

Kapcsolódó gyakori kérdések

0 szavazat
3 válasz
0 szavazat
1 válasz
gyakori-kerdesek (801e pont) által kérdezett a(z) Betegségek kategóriában
0 szavazat
1 válasz
gyakori-kerdesek (801e pont) által kérdezett a(z) Betegségek kategóriában
0 szavazat
3 válasz
gyakori-kerdesek (801e pont) által kérdezett a(z) Betegségek kategóriában
0 szavazat
1 válasz
gyakori-kerdesek (801e pont) által kérdezett a(z) Betegségek kategóriában
...