Szerintem akkor esik be a torta közepe, ha túl magas hőmérsékleten sütjük. Ilyenkor hiába emelkedik ki sütés közben, az csak a benne felgyülemlett levegő miatt van, amitől létrejön az a belső üreg, amibe aztán a levegő eltávozásával vissza tud esni a torta közepe.