0 szavazat
(801e pont) által a(z) Filmek, sorozatok kategóriában
Szóval, én eddig sportaniméket láttam zömben, nagyon szeretem a humorosokat, a romantikusokat, és mondjuk a shonen témakörben is érdeklődöm :) De elsősorban nagyon fontos a grafika. ha nem szép, akkor általánosságban nem tudom megnézni. :c

5 Válasz

0 szavazat
(801e pont) által
Akkor jót ajánlottam. :)  Az pont szinkronos.  Akkor felirattal az igazi?  Vagy az sem baj ha nincs felirat?  Azért nem árt tudni mit beszélnek.
0 szavazat
(801e pont) által
Szia!  A lenti epizód nekem tettszik, igaz nem mai darab. Azt nem írtad, hogy csak Magyar szinkronos jöhet szóba? Neked melyikek jönnek be? Mutatnál egy párat? https://www.youtube.com/watch?v=Ve1LCZ1aUns&list=PL6Fx89qRDGKdOvCf0LSNNybO57p3k_g3A
0 szavazat
(801e pont) által
Hupi, azt elfelejtettem mondani, hogy csak szinkron nélküli. Annyira elszoktam a szinkrontól, hogy most már nagyon furcsa vele.  
0 szavazat
(801e pont) által
Hát, amit néztem és szerettem: Free, Haikyuu, KnB, Tonari no Kaibutsu-kun, Aoharu x Kikanjuu, Prince of Stride, No.6, Diabolik Lovers (na, ebben a hajak gyönyörűek, vicc nélkül) Most több hirtelen nem jut eszembe o.o
0 szavazat
(801e pont) által
Kövezzetek meg, de én annak idején Dragon Ball  függő voltam. Még a tévében néztem, és alig vártam a következő részt, mert egymásra épültek az epizódok.

Gyakori kérdések és válaszok

Üdvözlünk a Gyakori Kérdések és Válaszok oldalon, ahol kérdéseket tehetsz fel és válaszokat kaphatsz a közösség többi tagjától.
...