Bettina33 jól írja, csak kissé nyers a megfogalmazása, de a lényeg kb. ez. Megkérdezed szépen és vagy vállal, vagy nem. Ha nem vállal, vagy elfogadod és maradsz nála, vagy tovább állsz és addig kutatsz, míg nem találsz egy orvost, aki jó pénz fejében megcsászároz téged.