0 szavazat
(801e pont) által a(z) Egyéb gyakori kérdések kategóriában
Van tapasztalatotok vele? Töltővel együtt milyen márkát/típust érdemes?

6 Válasz

0 szavazat
(801e pont) által
Tudnál mutatni példát?
0 szavazat
(801e pont) által
Szerintem akkor érdemes csak újratölthető elemet venni, ha olyan cuccba használjuk, ami gyorsan lemeríti.  Például egy számítógépes egér, vagy billentyűzet az majd egy évig is elmehet egy jó elemmel, ezért akkuval bajlódni.   Az akku ugyanúgy tönkre megy egy bizonyos idő után, és akár már a 2. feltöltésnél is jóval kevesebbet bírhat. És persze nem olyan jó a hatásfoka, mint egy jó elemé. A típusra pedig ezeknél különösen igaz, hogy a drágább az általában jobb is.
0 szavazat
(801e pont) által
Na igen, abba szerintem jó lehet, csak tényleg a jobbat kell megvenni.
0 szavazat
(801e pont) által
A testvérem sokat használja a kontrollert, pár hét alatt lemeríti, ezért gondoltam rá.
0 szavazat
(801e pont) által
Szerintem a VARTA újratölthető elemei a legjobbak között vannak, érdemes kipróbálni, és nem is annyira drágák. [img alt_text='újratölthető elem' description='']https://gyik.hu/wp-content/uploads/2017/04/varta.jpg[/img]
0 szavazat
(801e pont) által
ha jót veszel megéri

Kapcsolódó gyakori kérdések

...