0 szavazat
(801e pont) által a(z) Bőr- és hajápolás kategóriában
Mennyire lehet ártalmas, hogyha így festetem a hajamat?

3 Válasz

0 szavazat
(801e pont) által
Igazán nincs mit. Én is most szeretném majd megint befestetni :D Azért szeretem, mert ha le nő, akkor nem látszik :D
0 szavazat
(801e pont) által
Köszönöm, mindenképp kipróbálom, de így azért nyugodtabb vagyok.
0 szavazat
(801e pont) által
Szia. Nekem sokáig olyan volt azt mondta dta mindenki, hogy mennyire rossz, mert a végét teljesen eltörlése stb... Hát nekem nem tört, nem szálkáyodott semennyire sem. Szóval lehet, hogy ez festék függő is, meg haj függő is. :)

Kapcsolódó gyakori kérdések

0 szavazat
1 válasz
Ciro (34,4e pont) által kérdezett a(z) Bőr- és hajápolás kategóriában
0 szavazat
1 válasz
Edu (39,0e pont) által kérdezett a(z) Bőr- és hajápolás kategóriában
0 szavazat
2 válasz
gyakori-kerdesek (801e pont) által kérdezett a(z) Bőr- és hajápolás kategóriában
0 szavazat
6 válasz

Gyakori kérdések és válaszok

Üdvözlünk a Gyakori Kérdések és Válaszok oldalon, ahol kérdéseket tehetsz fel és válaszokat kaphatsz a közösség többi tagjától.
...