0 szavazat
(801e pont) által a(z) Filmek, sorozatok kategóriában
Hányszor fordult elő és miért?

7 Válasz

0 szavazat
(801e pont) által
Párszor igen, de nem mindre emlékszem. Filmnél: Hacsi, a leghűségesebb barát Játéknál: Walking Dead 1.évad vége Sorozatnál: Homeland 3.évad vége
0 szavazat
(801e pont) által
Hát én kicsit szégyellem bevallani, de majdnem az összes olyan filmen képes vagyok sírni, amiben direkt sírós részek vannak. De tényleg, totálisan szégyellem. Ami mindig minden alkalommal megsirat az a sztár születik című film :D
0 szavazat
(801e pont) által
Nem, nem vagyok ez a típus
0 szavazat
(801e pont) által
Csak az állatos filmeken szoktam sírni. Azokon mindig meghatódok.
0 szavazat
(801e pont) által
Én egyáltalán nem tudok ilyeneken sírni. Lehet hiányzik az a rész belőlem ahol átszellemülök és összefolyik a valóság és színház. Az ilyen jeleneteknél én mindig arra gondolok "ez csak egy film".
0 szavazat
(801e pont) által
Az állatos filmeken szoktam sírni, pl. a Kutya hideg, vagy a Hacsi a leghűségesebb baráton. Ha valaki még nem látta, és szereti az állatokat, kutyusokat, feltétlenül nézze meg mindkét filmet!
0 szavazat
(801e pont) által
igen. Hát párszor az biztos. Eléggé lelkis vagyok :D

Kapcsolódó gyakori kérdések

0 szavazat
1 válasz
Edu (39,0e pont) által kérdezett a(z) Emberi tulajdonságok kategóriában
0 szavazat
1 válasz
Edu (39,0e pont) által kérdezett a(z) Emberi tulajdonságok kategóriában
0 szavazat
2 válasz
0 szavazat
7 válasz
gyakori-kerdesek (801e pont) által kérdezett a(z) Fogyasztószerek kategóriában
0 szavazat
6 válasz

Gyakori kérdések és válaszok

Üdvözlünk a Gyakori Kérdések és Válaszok oldalon, ahol kérdéseket tehetsz fel és válaszokat kaphatsz a közösség többi tagjától.
...