Belépés
Emlékezz
Regisztráció
Gyakori Kérdések
Megválaszolatlan
Címkék
Gyakori Kérdések - Kategóriák
Felhasználók
Tegyél fel egy kérdést
Tegyél fel egy kérdést
Sírtál már valamilyen filmen / sorozaton?
0
szavazat
gyakori-kerdesek
(
801e
pont)
által
kérdezett
a(z)
Filmek, sorozatok
kategóriában
Hányszor fordult elő és miért?
sírás
Kérjük
jelentkezz be
vagy
regisztrálj
, hogy válaszolhass erre a kérdésre.
7
Válasz
0
szavazat
gyakori-kerdesek
(
801e
pont)
által
válaszolt
Párszor igen, de nem mindre emlékszem. Filmnél: Hacsi, a leghűségesebb barát Játéknál: Walking Dead 1.évad vége Sorozatnál: Homeland 3.évad vége
Kérjük
jelentkezz be
vagy
regisztrálj
, hogy hozzászólhass.
0
szavazat
gyakori-kerdesek
(
801e
pont)
által
válaszolt
Hát én kicsit szégyellem bevallani, de majdnem az összes olyan filmen képes vagyok sírni, amiben direkt sírós részek vannak. De tényleg, totálisan szégyellem. Ami mindig minden alkalommal megsirat az a sztár születik című film :D
Kérjük
jelentkezz be
vagy
regisztrálj
, hogy hozzászólhass.
0
szavazat
gyakori-kerdesek
(
801e
pont)
által
válaszolt
Nem, nem vagyok ez a típus
Kérjük
jelentkezz be
vagy
regisztrálj
, hogy hozzászólhass.
0
szavazat
gyakori-kerdesek
(
801e
pont)
által
válaszolt
Csak az állatos filmeken szoktam sírni. Azokon mindig meghatódok.
Kérjük
jelentkezz be
vagy
regisztrálj
, hogy hozzászólhass.
0
szavazat
gyakori-kerdesek
(
801e
pont)
által
válaszolt
Én egyáltalán nem tudok ilyeneken sírni. Lehet hiányzik az a rész belőlem ahol átszellemülök és összefolyik a valóság és színház. Az ilyen jeleneteknél én mindig arra gondolok "ez csak egy film".
Kérjük
jelentkezz be
vagy
regisztrálj
, hogy hozzászólhass.
0
szavazat
gyakori-kerdesek
(
801e
pont)
által
válaszolt
Az állatos filmeken szoktam sírni, pl. a Kutya hideg, vagy a Hacsi a leghűségesebb baráton. Ha valaki még nem látta, és szereti az állatokat, kutyusokat, feltétlenül nézze meg mindkét filmet!
Kérjük
jelentkezz be
vagy
regisztrálj
, hogy hozzászólhass.
0
szavazat
gyakori-kerdesek
(
801e
pont)
által
válaszolt
igen. Hát párszor az biztos. Eléggé lelkis vagyok :D
Kérjük
jelentkezz be
vagy
regisztrálj
, hogy hozzászólhass.
Kapcsolódó gyakori kérdések
0
szavazat
1
válasz
Te szoktál sírni?
Edu
(
39,0e
pont)
által
kérdezett
a(z)
Emberi tulajdonságok
kategóriában
sírás
stressz
idegesség
0
szavazat
1
válasz
Fiúk! Ti szoktatok sírni?
Edu
(
39,0e
pont)
által
kérdezett
a(z)
Emberi tulajdonságok
kategóriában
sírás
férfi
stressz
0
szavazat
2
válasz
Volt már valamilyen rossz élményed étteremben ?
gyakori-kerdesek
(
801e
pont)
által
kérdezett
a(z)
Éttermek, vendéglátás
kategóriában
0
szavazat
7
válasz
Próbáltatok már valamilyen fogyasztószert?
gyakori-kerdesek
(
801e
pont)
által
kérdezett
a(z)
Fogyasztószerek
kategóriában
0
szavazat
6
válasz
voltál már ugy hogy valamilyen élelmiszert vetél és levolt járva az ideje?
gyakori-kerdesek
(
801e
pont)
által
kérdezett
a(z)
Élelmiszerek
kategóriában
Gyakori kérdések és válaszok
Üdvözlünk a Gyakori Kérdések és Válaszok oldalon, ahol kérdéseket tehetsz fel és válaszokat kaphatsz a közösség többi tagjától.
Gyakori Kérdések - Kategóriák
Minden kategória
Állatok
(355)
Állás, munka, karrier
(104)
Autó, motor, közlekedés
(248)
Család, gyerek, kapcsolatok
(134)
Egészség
(554)
Emberek, közösség
(324)
Étel, ital
(385)
Ezotéria
(199)
Felnőtt párkapcsolatok
(152)
Fogyókúra
(104)
Gyermekvállalás, gyermeknevelés
(384)
Ingatlan
(20)
Internet
(107)
Ismerkedés
(30)
Játék
(6)
Kultúra, művészet
(200)
Mobil, tablet
(91)
Oktatás, tanfolyamok
(168)
Otthon, kert
(227)
Politika
(98)
Sport, Fitnesz
(169)
Számítástechnika, műszaki cikkek
(413)
Szépség, divat
(188)
Szórakozás, kikapcsolódás
(446)
Anime, manga
(2)
Fesztiválok
(2)
Filmek, sorozatok
(124)
Influenszerek
(1)
Játékok
(172)
Koncert
(1)
Könyvek
(13)
Színház
(1)
Sztárok, bulvár
(15)
Tévéműsorok, tévécsatornák
(21)
Zene
(50)
Egyéb gyakori kérdések
(44)
Tini párkapcsolatok
(21)
Tudomány, tantárgyak
(311)
Utazás
(137)
Ünnepek
(220)
Üzlet, pénzügyek, jog
(122)
Vallás, filozófia
(27)
Egyéb gyakori kérdések
(700)
...