0 szavazat
(801e pont) által a(z) Fogak, szájápolás kategóriában

Vahy esetleg más lehet a probléma?

3 Válasz

0 szavazat
(801e pont) által
Nekem is most bújnak ki az alsó bölcsességfogaim, az egyik ráadásul ferdén. Szerintem a fájdalomérzékelés ilyenkor nem pontos, ha megnyomogatod a fájó területet akkor az jobban fáj, viszont ha a máshova kisugárzó fájdalom területét nyomod meg az nem fáj jobban, így ott igazából nem is fáj.
0 szavazat
(801e pont) által
Szerintem kisugározhat. Azért ha nagyon sokáig fáj, nézesd meg.
0 szavazat
(801e pont) által
Nekem hála istennek nem volt bajom még a bölcsesség fogammal, lehet még nem vagyok elég bölcs ???? De ha jobban fáj, akkor menj el orvoshoz, nehogy nagyobb baj legyen. Nekem minden fogfájásnál átsugárzik mindenfelé, szóval együtt tudok érezni :-/ Kitartást

Kapcsolódó gyakori kérdések

0 szavazat
4 válasz
0 szavazat
3 válasz
Fog
gyakori-kerdesek (801e pont) által kérdezett a(z) Fogak, szájápolás kategóriában
0 szavazat
2 válasz
0 szavazat
4 válasz
0 szavazat
1 válasz
...