Nekem is most bújnak ki az alsó bölcsességfogaim, az egyik ráadásul ferdén. Szerintem a fájdalomérzékelés ilyenkor nem pontos, ha megnyomogatod a fájó területet akkor az jobban fáj, viszont ha a máshova kisugárzó fájdalom területét nyomod meg az nem fáj jobban, így ott igazából nem is fáj.