0 szavazat
(801e pont) által
Mi a véleményetek arról, ha valaki átmegy a másik oldalra, mondván oda tartozónak érzi magát? Mit tennétek ha családon belül lenne ilyen eset?

2 Válasz

0 szavazat
(801e pont) által
Egyrészről gusztustalannak tartom. Másrészről úgy gondolom, hogy meg kell hagyni nekik a szabadságot, hogy azt tegyenek a testükkel amit akarnak. Hogy megoldjuk a problémát leegyszerűsíteném a genderideológiát és hivatalosan egy harmadik nemi kategóriát vezetnék be, ami az "egyéb" lenne. Ide tartozna mindenki aki részben vagy egészben nemi átalakító műtéten esett át vagy interszexuális. És kötelezném őket, hogy erről az álláskeresés és a párkeresés során is tájékoztassák a másik felet.
0 szavazat
(801e pont) által
Nekem semmi bajom ezzel. Kicsit furának tartom ezeket a dolgokat, de valószínűleg nekik meg ez a furcsa, amit én teljesen normálisnak érzek.

Kapcsolódó gyakori kérdések

0 szavazat
0 válasz
Valaki (320 pont) által kérdezett a(z) Filmek, sorozatok kategóriában
0 szavazat
1 válasz
0 szavazat
5 válasz
gyakori-kerdesek (801e pont) által kérdezett a(z) Babák kategóriában
0 szavazat
3 válasz

Gyakori kérdések és válaszok

Üdvözlünk a Gyakori Kérdések és Válaszok oldalon, ahol kérdéseket tehetsz fel és válaszokat kaphatsz a közösség többi tagjától.
...