Egyrészről gusztustalannak tartom. Másrészről úgy gondolom, hogy meg kell hagyni nekik a szabadságot, hogy azt tegyenek a testükkel amit akarnak. Hogy megoldjuk a problémát leegyszerűsíteném a genderideológiát és hivatalosan egy harmadik nemi kategóriát vezetnék be, ami az "egyéb" lenne. Ide tartozna mindenki aki részben vagy egészben nemi átalakító műtéten esett át vagy interszexuális. És kötelezném őket, hogy erről az álláskeresés és a párkeresés során is tájékoztassák a másik felet.